SKF Zryw Wygoda - KS Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-2 (0-0). 29. kolejka IV ligi łódzkiej

W meczu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Zrywu Wygoda przegrała z Pogoń Zduńską W. 0-2 (0-0).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi łódzkiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Zrywu Wygoda przegrała  z Pogoń Zduńską W.  0-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Pogoń Zduńskiej W. wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 12. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Zrywu Wygoda i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Pogoń Zduńskiej W. w 52. minucie spotkania, gdy Mikael Idzikowski strzelił pierwszego gola. Na dziewięć minut przed zakończeniem starcia kartką został ukarany Mikael Idzikowski, zawodnik Pogoń Zduńskiej W..

Drużyna Zrywu Wygoda ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Pogoń Zduńskiej W., zdobywając kolejną bramkę. W 83. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Mirowski.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-2.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Zrywu Wygoda nie skorzystała ze zmian. Drużyna Pogoń Zduńskiej W. również nie skorzystała ze zmian.