SKF Zryw Wygoda - KS Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, jedenastka Zrywu Wygoda przegrała z Pogoń Zduńską W. 0-1 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, jedenastka Zrywu Wygoda przegrała  z Pogoń Zduńską W.  0-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Pogoń Zduńskiej W. wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut jedenastka Pogoń Zduńskiej W. zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Zrywu Wygoda była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mikaelowi Idzikowskiemu z Pogoń Zduńskiej W. Była to 25. minuta starcia.

Jedyną bramkę meczu zdobył Łukasz Rakowski dla jedenastki Pogoń Zduńskiej W. Bramka padła w tej samej minucie. Między 58. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Pogoń Zduńskiej W. i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Zrywu Wygoda, natomiast zawodnikom Pogoń Zduńskiej W. pokazał trzy.

Zespół Zrywu Wygoda nie skorzystał ze zmian. Drużyna Pogoń Zduńskiej W. także nie skorzystała ze zmian.