RKS Radomsko - Boruta Zgierz 4-0 (1-0). 29. kolejka IV ligi łódzkiej

W meczu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, który rozegrany został 21 maja, zespół RKS-u Radomsko wysoko wygrał z Borutą Zgierz 4-0 (1-0).

W  meczu 29. kolejki  IV ligi łódzkiej, który rozegrany został 21 maja, zespół RKS-u Radomsko wysoko wygrał  z Borutą Zgierz  4-0 (1-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka RKS-u Radomsko wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna Boruty Zgierz zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki RKS-u Radomsko była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sebastian Miśkowiec wywołał eksplozję radości wśród kibiców RKS-u Radomsko, strzelając gola w 29. minucie spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu RKS-u Radomsko.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników RKS-u Radomsko w 55. minucie spotkania, gdy Kamil Odolak zdobył drugą bramkę.

W 64. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Kamil Odolak z RKS-u Radomsko. W 69. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Oleksiego Naidyshaka z Boruty Zgierz, a w 80. minucie Adama Zawieruchę z drużyny przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku Sebastian Miśkowiec po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 4-0.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 4-0.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna RKS-u Radomsko nie skorzystała ze zmian. Zespół Boruty Zgierz również nie skorzystał ze zmian.