Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Omega Kleszczów 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi łódzkiej

6 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Polonii Piotrków i Omegi Kleszczów. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

6 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Polonii Piotrków  i Omegi Kleszczów. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć drużyna Polonii Piotrków wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 26. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Miłosza Kapicę z Omegi Kleszczów, a w czwartej minucie doliczonego czasu Adama Gambkę z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 48. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Dawida Pałyskę z Omegi Kleszczów, a w 53. minucie Macieja Brodeckiego z drużyny przeciwnej.

Na początku drugiej połowy zawodnicy Omegi Kleszczów nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Pałyska.

W 56. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Daniela Nowaczyka z Polonii Piotrków, a w 61. minucie Adriana Ociepę z drużyny przeciwnej.

Zespół Omegi Kleszczów niedługo cieszył się prowadzeniem. Trwało to 14 minut, drużyna Polonii Piotrków doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Adrian Malicki. W 72. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Daniel Nowaczyk osłabiając zespół Polonii Piotrków. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 56. minucie.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w doliczonej trzeciej minucie meczu, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Adamowi Raszewskiemu i Bartoszowi Łudczakowi. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Polonii Piotrków w pierwszej połowie, natomiast w drugiej trzy żółte i jedną czerwoną. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej trzy.

Drużyna Polonii Piotrków nie skorzystała ze zmian. Zespół Omegi Kleszczów również nie skorzystał ze zmian.