Polonia Piotrków Trybunalski - LKS Kwiatkowice 2-2 (1-1). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

13 sierpnia odbyło się starcie 3. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Polonii Piotrków i LKS-u Kwiatkowice. Pojedynek zakończył się remisem 2-2.

13 sierpnia  odbyło się starcie  3. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Polonii Piotrków  i LKS-u Kwiatkowice. Pojedynek zakończył się remisem 2-2.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem spotkań zespół Polonii Piotrków wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż pięć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu zawodnicy Polonii Piotrków nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W czwartej minucie bramkę zdobył Mateusz Jakubiak.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Cyprianowi Lewandowskiemu z drużyny LKS-u Kwiatkowice. Była to 15. minuta starcia.

Piłkarze LKS-u Kwiatkowice otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 22. minucie Patryk Olszewski wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W pierwszych minutach drugiej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Cyprian Lewandowski z zespołu LKS-u Kwiatkowice i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 15. minucie. W 53. minucie arbiter przyznał żółtą kartkę K. Wojciechowskiemu z Polonii Piotrków.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy LKS-u Kwiatkowice w 59. minucie spotkania, gdy Patryk Olszewski strzelił drugiego gola. Między 64. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom LKS-u Kwiatkowice i jedną drużynie przeciwnej.

W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Kacper Olaniuk z Polonii Piotrków i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał on w 90. minucie. W tej samej minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Adrianowi Malickiemu, zawodnikowi Polonii Piotrków.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. W tej samej minucie wynik ustalił Dawid Lenarcik.

Patryk Grzesiuk z Polonii Piotrków w tej samej minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 86. minucie. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Zespół Polonii Piotrków nie skorzystał ze zmian. Drużyna LKS-u Kwiatkowice także nie skorzystała ze zmian.