MGKS Skalnik Sulejów - KS Jutrzenka Drzewce 5-1 (2-0). 2. kolejka IV ligi łódzkiej

10 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Skalnika Sulejów i Jutrzenki Drzewce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Skalnika Sulejów 5-1.

10 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Skalnika Sulejów  i Jutrzenki Drzewce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Skalnika Sulejów 5-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Skalnika Sulejów wygrał aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Skalnika Sulejów w trzeciej minucie spotkania, gdy Ryo Yoshioka zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Maciejowi Witczakowi z jedenastki Skalnika Sulejów. Była to 38. minuta pojedynku.

Zespół Jutrzenki Drzewce ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Skalnika Sulejów, strzelając kolejnego gola. W 40. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Śliwka.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy Mateusz Śliwka po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 3-0.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Gola na 4-0 strzelił hat-tricka w 63. minucie Mateusz Śliwka.

Dariusz Dutkiewicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Skalnika Sulejów, zdobywając kolejną bramkę w 65. minucie starcia.

Piłkarze Jutrzenki Drzewce szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Mateusz Turek.

W 86. minucie sędzia ukarał kartką Filipa Niźnikowskiego, zawodnika Jutrzenki Drzewce. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 5-1.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Drużyna Skalnika Sulejów nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Jutrzenki Drzewce również nie skorzystała ze zmian.