MGKS Skalnik Sulejów - GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra 2-0 (1-0). 29. kolejka IV ligi łódzkiej

21 maja odbyło się spotkanie 29. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Skalnika Sulejów i Andrespolii Wiśniowej. Starcie zakończyło się zwycięstwem Skalnika Sulejów 2-0.

21 maja  odbyło się spotkanie  29. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Skalnika Sulejów  i Andrespolii Wiśniowej. Starcie zakończyło się zwycięstwem Skalnika Sulejów 2-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Skalnika Sulejów wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut jedenastka Andrespolii Wiśniowej zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Skalnika Sulejów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Skalnika Sulejów w 43. minucie spotkania, gdy Łukasz Smolarczyk zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Skalnika Sulejów.

W 47. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jakuba Szlaskiego ze Skalnika Sulejów, a w 57. minucie Dawida Fajksa z drużyny przeciwnej.

Zespół Andrespolii Wiśniowej ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Skalnika Sulejów, strzelając kolejnego gola. W 63. minucie wynik ustalił Dominik Jecek.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Zespół Skalnika Sulejów nie skorzystał ze zmian. Drużyna Andrespolii Wiśniowej również nie skorzystała ze zmian.