LKS Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice 2-1 (1-1). 29. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Omegi Kleszczów wygrał z LKS-em Kwiatkowice 2-1 (1-1).

W  spotkaniu 29. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 21 maja, zespół Omegi Kleszczów wygrał  z LKS-em Kwiatkowice  2-1 (1-1).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 starć zespół Omegi Kleszczów wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna LKS-u Kwiatkowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Omegi Kleszczów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy Omegi Kleszczów otworzyli wynik. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Bąkowicz.

W 41. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Omegi Kleszczów Mateusz Roczek. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Mateusz Roczek z zespołu Omegi Kleszczów. Była to 42. minuta spotkania.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

W 56. minucie arbiter przyznał kartkę Patrykowi Dzięciołowskiemu z LKS-u Kwiatkowice.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Omegi Kleszczów w 86. minucie spotkania, gdy Przemyslaw Szewczyk zdobył drugą bramkę. W 88. minucie sędzia ukarał kartką Alana Górowskiego, zawodnika LKS-u Kwiatkowice.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Omegi Kleszczów, a zawodnikom LKS-u Kwiatkowice przyznał dwie.

Zespół Omegi Kleszczów nie skorzystał ze zmian. Drużyna LKS-u Kwiatkowice również nie skorzystała ze zmian.