LKS Omega Kleszczów - GKS Bełchatów 0-4 (0-2). 2. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, drużyna Omegi Kleszczów przegrała wysoko z GKS-em Bełchatów 0-4 (0-2).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, drużyna Omegi Kleszczów przegrała wysoko  z GKS-em Bełchatów  0-4 (0-2).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół GKS-u Bełchatów wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W piątej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Mikołaja Boćka z GKS-u Bełchatów, a w ósmej minucie Miłosza Kapicę z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy GKS-u Bełchatów w 14. minucie spotkania, gdy Artur Golański strzelił pierwszego gola.

Drużyna Omegi Kleszczów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół GKS-u Bełchatów, zdobywając kolejną bramkę. W 26. minucie Artur Golański ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

Między 27. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Omegi Kleszczów i jedną drużynie przeciwnej. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Kamil Mizera z GKS-u Bełchatów. Była to 50. minuta starcia.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Jedenastka Omegi Kleszczów nie skorzystała ze zmian. Drużyna GKS-u Bełchatów również nie skorzystała ze zmian.