LKS Kwiatkowice - ZKS Włókniarz Zelów 1-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi łódzkiej

15 maja odbyło się starcie 28. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami LKS-u Kwiatkowice i Włókniarza Zelów. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

15 maja  odbyło się starcie  28. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami LKS-u Kwiatkowice  i Włókniarza Zelów. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 meczów jedenastka Włókniarza Zelów wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Włókniarza Zelów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki LKS-u Kwiatkowice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 31. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Włókniarza Zelów Dawid Sikorski.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Łukaszowi Pierzyńskiemu z LKS-u Kwiatkowice. Była to 35. minuta meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Włókniarza Zelów w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 59. minucie wynik ustalił Szymon Rosiak.

W 79. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Rafała Swędrowskiego z Włókniarza Zelów, a w 88. minucie Macieja Kwasniaka z drużyny przeciwnej. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom LKS-u Kwiatkowice, natomiast zawodnikom Włókniarza Zelów pokazał jedną.

Zespół LKS-u Kwiatkowice nie skorzystał ze zmian. Drużyna Włókniarza Zelów także nie skorzystała ze zmian.