LKS Kwiatkowice - Boruta Zgierz 2-1 (0-1). 2. kolejka IV ligi łódzkiej

W starciu 2. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, drużyna LKS-u Kwiatkowice wygrała z Borutą Zgierz 2-1 (0-1).

W  starciu 2. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 10 sierpnia, drużyna LKS-u Kwiatkowice wygrała  z Borutą Zgierz  2-1 (0-1).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć drużyna Boruty Zgierz wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze Boruty Zgierz nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W ósmej minucie Maciej Kowalczyk dał prowadzenie swojej jedenastce.

Jedyną kartkę w meczu dostał Patryk Olszewski z LKS-u Kwiatkowice. Była to 35. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Boruty Zgierz.

Wysiłki podejmowane przez drużynę LKS-u Kwiatkowice w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Patryk Olszewski.

Arbiter nie ukarał zawodników Boruty Zgierz żadną kartką, natomiast piłkarzom LKS-u Kwiatkowice przyznał jedną żółtą.

Jedenastka LKS-u Kwiatkowice nie skorzystała ze zmian. Zespół Boruty Zgierz również nie skorzystał ze zmian.