KS Warta Sieradz - KS Paradyż 4-0 (2-0). 29. kolejka IV ligi łódzkiej

W starciu 29. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Warty Sieradz wysoko wygrała z KS-em Paradyż 4-0 (2-0).

W  starciu 29. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Warty Sieradz wysoko wygrała  z KS-em Paradyż  4-0 (2-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Warty Sieradz wygrał aż trzy razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Warty Sieradz w 18. minucie spotkania, gdy Krystian Stolarczyk strzelił pierwszego gola.

W 23. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Wojciecha Pęczka z KS-u Paradyż, a w 39. minucie Krystiana Stolarczyka z drużyny przeciwnej.

Zespół KS-u Paradyż ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Warty Sieradz, zdobywając kolejną bramkę. W 44. minucie wynik na 2-0 podwyższył Krystian Adamiak.

Wiktor Płaneta wywołał eksplozję radości wśród kibiców Warty Sieradz, strzelając kolejnego gola w 52. minucie spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Warty Sieradz w 81. minucie spotkania, gdy Grzegorz Brochocki zdobył czwartą bramkę. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-0.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Warty Sieradz nie skorzystała ze zmian. Drużyna KS-u Paradyż także nie skorzystała ze zmian.