KS Stal Niewiadów - LKS Kwiatkowice 2-2 (2-0). 1. kolejka IV ligi łódzkiej

6 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Stal Niewiadów i LKS-u Kwiatkowice. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

6 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Stal Niewiadów  i LKS-u Kwiatkowice. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna LKS-u Kwiatkowice wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu drużyna Stal Niewiadów pokazała swoją wyższość. W drugiej minucie bramkę zdobył Mateusz Białek.

Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Damianowi Ściborkowi z jedenastki Stal Niewiadów. Była to 32. minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Stal Niewiadów w 44. minucie spotkania, gdy Robert Świątnicki strzelił drugiego gola.

Sędzia nie ukarał piłkarzy LKS-u Kwiatkowice żadną kartką, natomiast zawodnikom Stal Niewiadów przyznał jedną żółtą.

Zespół Stal Niewiadów nie skorzystał ze zmian. Jedenastka LKS-u Kwiatkowice także nie skorzystała ze zmian.