KS Kutno - GKS Bełchatów 1-3 (0-0). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 3. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół KS-u Kutno przegrał z GKS-em Bełchatów 1-3 (0-0).

W  spotkaniu 3. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół KS-u Kutno przegrał  z GKS-em Bełchatów  1-3 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna GKS-u Bełchatów wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół GKS-u Bełchatów zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny KS-u Kutno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 24. minucie sędzia ukarał kartką Dominika Głowińskiego, piłkarza KS-u Kutno.

W tym czasie to zawodnicy GKS-u Bełchatów otworzyli wynik. W 27. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Warnecki.

Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy kartkę otrzymał Marcin Kacela z KS-u Kutno. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Zespół KS-u Kutno ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna GKS-u Bełchatów, zdobywając kolejną bramkę. W 51. minucie wynik na 0-2 podwyższył Łukasz Wroński.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy GKS-u Bełchatów w 55. minucie spotkania, gdy Bartosz Bujalski strzelił trzeciego gola.

Sędzia nie ukarał zawodników GKS-u Bełchatów żadną kartką, natomiast piłkarzom KS-u Kutno przyznał dwie żółte.

Drużyna KS-u Kutno nie skorzystała ze zmian. Jedenastka GKS-u Bełchatów również nie skorzystała ze zmian.