KS Jutrzenka Drzewce - SKF Zryw Wygoda 2-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi łódzkiej

6 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Jutrzenki Drzewce i Zrywu Wygoda. Mecz zakończył się zwycięstwem Jutrzenki Drzewce 2-1.

6 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Jutrzenki Drzewce  i Zrywu Wygoda. Mecz zakończył się zwycięstwem Jutrzenki Drzewce 2-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Jutrzenki Drzewce.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Zryw Wygoda: Michałowi Świdrowskiemu w 13. i Krystianowi Rutkowskiemu w 26. minucie.

Krystian Rutkowski ze Zrywu Wygoda w 37. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 26. minucie. W ostatniej minucie pierwszej połowy żółtą kartkę dostał Piotr Warchoł z drużyny Jutrzenki Drzewce. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 52. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mikołaja Pietrzaka, piłkarza Zrywu Wygoda.

Tymczasem to zawodnicy Zrywu Wygoda otworzyli wynik. W 57. minucie bramkę zdobył Damian Szczepański.

Zespół Zrywu Wygoda krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko dziewięć minut, ponieważ drużyna Jutrzenki Drzewce doprowadziła do remisu. Gola strzelił Jakub Perek.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Jutrzenki Drzewce w 76. minucie spotkania, gdy Jakub Perek zdobył drugą bramkę. W 90. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Mateuszowi Wojciechowskowi, zawodnikowi Jutrzenki Drzewce.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Piłkarze Zrywu Wygoda otrzymali w meczu trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy dwie żółte.

Zespół Jutrzenki Drzewce nie skorzystał ze zmian. Drużyna Zrywu Wygoda także nie skorzystała ze zmian.