KS Jutrzenka Drzewce - LKS Omega Kleszczów 1-3 (0-2). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

W meczu 3. kolejki IV ligi łódzkiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Jutrzenki Drzewce przegrał z Omegą Kleszczów 1-3 (0-2).

W  meczu 3. kolejki  IV ligi łódzkiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Jutrzenki Drzewce przegrał  z Omegą Kleszczów  1-3 (0-2).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Omegi Kleszczów wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 10. minucie bramkę zdobył Cezary Dominiak.

W 26. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Jutrzenki Drzewce Filip Niźnikowski. Po pół godzinie gry kartkę obejrzał Jakub Perek z drużyny Jutrzenki Drzewce.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Omegi Kleszczów w 78. minucie spotkania, gdy Hubert Jakubiec zdobył drugą bramkę. W 81. minucie kartką został ukarany Mateusz Roczek, piłkarz Omegi Kleszczów.

Przemyslaw Szewczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Omegi Kleszczów, strzelając kolejnego gola w 83. minucie spotkania. Na sześć minut przed zakończeniem starcia arbiter pokazał kartkę Przemyslawowi Szewczykowi, zawodnikowi Omegi Kleszczów.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-3.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Jutrzenki Drzewce, a zawodnikom Omegi Kleszczów pokazał dwie.

Jedenastka Jutrzenki Drzewce nie skorzystała ze zmian. Drużyna Omegi Kleszczów również nie skorzystała ze zmian.