KS Ceramika Opoczno - Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi łódzkiej

7 sierpnia odbyło się starcie 1. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Ceramiki Opoczno i Sokoła Aleksandrów Ł. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

7 sierpnia  odbyło się starcie  1. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Ceramiki Opoczno  i Sokoła Aleksandrów Ł. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Sokoła Aleksandrów Ł. nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Slezak.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

W 70. minucie sędzia pokazał kartkę Krystianowi Slezakowi z zespołu Sokoła Aleksandrów Ł..

Wysiłki podejmowane przez drużynę Ceramiki Opoczno w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na kwadrans przed zakończeniem meczu wynik ustalił Damian Telus.

W 78. minucie kartkę dostał Jakub Horoszkiewicz, zawodnik Sokoła Aleksandrów Ł.. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Ceramiki Opoczno żadną kartką, natomiast zawodnikom Sokoła Aleksandrów Ł. przyznał dwie żółte.

Jedenastka Ceramiki Opoczno nie skorzystała ze zmian. Drużyna Sokoła Aleksandrów Ł. także nie skorzystała ze zmian.