KS Ceramika Opoczno - SKF Zryw Wygoda 4-1 (0-0). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

13 sierpnia odbył się pojedynek 3. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Ceramiki Opoczno i Zrywu Wygoda. Starcie zakończyło się zwycięstwem Ceramiki Opoczno 4-1.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  3. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Ceramiki Opoczno  i Zrywu Wygoda. Starcie zakończyło się zwycięstwem Ceramiki Opoczno 4-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Ceramiki Opoczno.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ceramiki Opoczno w 12. minucie spotkania, gdy Natan Meto zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Rafałowi Bogusowi z zespołu Zrywu Wygoda. Była to 17. minuta meczu.

Drużyna Zrywu Wygoda ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Ceramiki Opoczno, strzelając kolejnego gola. W ostatniej minucie pierwszej połowy wynik na 2-0 podwyższył Dawid Stańdo.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Piłkarze Zrywu Wygoda szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Szczepański.

Arbiter nie ukarał zawodników Ceramiki Opoczno żadną kartką, natomiast piłkarzom Zrywu Wygoda przyznał jedną żółtą.

Jedenastka Ceramiki Opoczno nie skorzystała ze zmian. Zespół Zrywu Wygoda także nie skorzystał ze zmian.