Klub Sportowy Stal Głowno - RKS Radomsko 0-2 (0-1). 28. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 28. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Stal Głowno przegrał z RKS-em Radomsko 0-2 (0-1).

W  spotkaniu 28. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Stal Głowno przegrał  z RKS-em Radomsko  0-2 (0-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka RKS-u Radomsko wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Robert Ogorek z jedenastki Stal Głowno. Była to druga minuta starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników RKS-u Radomsko w 30. minucie spotkania, gdy Bartosz Machaj zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny RKS-u Radomsko.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom RKS Radomsko: Arturowi Gieradze w 58. i Stanislawowi Domanieckiemu w 67. minucie.

Zespół Stal Głowno ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna RKS-u Radomsko, strzelając kolejnego gola. W 74. minucie wynik ustalił Kamil Odolak.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Stal Głowno, a zawodnikom RKS-u Radomsko przyznał dwie.

Zespół Stal Głowno nie skorzystał ze zmian. Jedenastka RKS-u Radomsko także nie skorzystała ze zmian.