GKS Orkan Buczek - RKS Radomsko 0-4 (0-0). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

13 sierpnia odbył się mecz 3. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Orkanu Buczek i RKS-u Radomsko. Pojedynek zakończył się zwycięstwem RKS-u Radomsko 4-0.

13 sierpnia  odbył się mecz  3. kolejki  IV ligi łódzkiej pomiędzy drużynami Orkanu Buczek  i RKS-u Radomsko. Pojedynek zakończył się zwycięstwem RKS-u Radomsko 4-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań zespół Orkanu Buczek wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż trzy razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników RKS-u Radomsko w 15. minucie spotkania, gdy Domaniecki Stanisław strzelił pierwszego gola.

Jedenastka Orkanu Buczek ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół RKS-u Radomsko, zdobywając kolejną bramkę. W 27. minucie na listę strzelców wpisał się Bartosz Machaj.

W 30. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Patryka Niciaka z Orkanu Buczek, a w 34. minucie Jakuba Załuckiego z drużyny przeciwnej.

Jakub Załucki wywołał eksplozję radości wśród kibiców RKS-u Radomsko, strzelając kolejnego gola w 42. minucie spotkania. W 43. minucie sędzia pokazał kartkę Ernestowi Kurzawie z Orkanu Buczek.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-3.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Mateuszowi Gołdzie z drużyny RKS-u Radomsko. Była to 51. minuta starcia.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka Orkanu Buczek nie skorzystała ze zmian. Zespół RKS-u Radomsko także nie skorzystał ze zmian.