Boruta Zgierz - Widzew II Łódź 0-2 (0-0). 3. kolejka IV ligi łódzkiej

W spotkaniu 3. kolejki IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Boruty Zgierz przegrał z Widzewem II Łódź 0-2 (0-0).

W  spotkaniu 3. kolejki  IV ligi łódzkiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Boruty Zgierz przegrał  z Widzewem II Łódź  0-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Widzewa II Łódź wygrała jeden raz, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół Widzewa II Łódź zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Boruty Zgierz była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 26. minucie sędzia pokazał kartkę Jakubowi Sypkowi z Widzewa II Łódź.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 50. a 70. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Widzewa II Łódź i jedną drużynie przeciwnej.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Widzewa II Łódź w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 79. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Mąka.

Na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku sędzia ukarał kartką Damiana Pokorskiego, piłkarza Widzewa II Łódź.

Zespół Boruty Zgierz ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Widzewa II Łódź, zdobywając kolejną bramkę. W 90. minucie Daniel Mąka po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 0-2.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Zawodnicy Boruty Zgierz obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Drużyna Boruty Zgierz nie skorzystała ze zmian. Zespół Widzewa II Łódź również nie skorzystał ze zmian.