WKP Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek 3-2 (0-0). 27. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W spotkaniu 27. kolejki IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 14 maja, drużyna Włocłavii Włocławek wygrała z Liderem Włocławek 3-2 (0-0).

W  spotkaniu 27. kolejki  IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 14 maja, drużyna Włocłavii Włocławek wygrała  z Liderem Włocławek  3-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Włocłavii Włocławek wygrała aż pięć razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Lidera Włocławek nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 12. minucie Tomasz Szablewski dał prowadzenie swojej drużynie.

Zawodnicy Włocłavii Włocławek otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 14. minucie na listę strzelców wpisał się Stanisław Łojewski.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Włocłavii Włocławek w 24. minucie spotkania, gdy Kamil Kuropatwinski strzelił drugiego gola. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Bartlomiejowi Bulinskiemu z jedenastki Lidera Włocławek. Była to 34. minuta meczu.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W ostatniej minucie pierwszej połowy Kamil Kuropatwinski ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 3-1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Arbiter nie ukarał zawodników Włocłavii Włocławek żadną kartką, natomiast piłkarzom Lidera Włocławek przyznał jedną żółtą.

Drużyna Włocłavii Włocławek nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Lidera Włocławek także nie skorzystała ze zmian.