Tluchowia Tluchowo - KS Chełminianka Chełmno 7-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W pojedynku 1. kolejki IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 6 sierpnia, drużyna Tluchowii Tluchowo wysoko wygrała z Chełminianką Chełmno 7-1 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 6 sierpnia, drużyna Tluchowii Tluchowo wysoko wygrała  z Chełminianką Chełmno  7-1 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Tluchowii Tluchowo.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Tluchowii Tluchowo nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 11. minucie bramkę zdobył Dawid Kieplin.

W 15. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Chełminianki Chełmno Bartosz Majorek.

Zawodnicy Chełminianki Chełmno szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 23. minucie bramkę kontaktową zdobył Piotr Kaczkowski.

Drużyna Chełminianki Chełmno ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Tluchowii Tluchowo, strzelając kolejnego gola. Po pół godzinie gry Dawid Kieplin po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 3-1.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 35. minucie wynik na 4-1 podwyższył Kamil Nowicki.

Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Milosz Kurkowski osłabiając tym samym drużynę Chełminianki Chełmno. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 4-1.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Tluchowii Tluchowo żadną kartką, natomiast zawodnikom Chełminianki Chełmno pokazał jedną czerwoną.

Zespół Tluchowii Tluchowo nie skorzystał ze zmian. Drużyna Chełminianki Chełmno również nie skorzystała ze zmian.