TKP Elana Toruń - Sportis Łochowo 2-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W pojedynku 1. kolejki IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 7 sierpnia, zespół Elany Toruń zwyciężył ze Sportisem Łochowo 2-1 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 7 sierpnia, zespół Elany Toruń zwyciężył  ze Sportisem Łochowo  2-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Elany Toruń wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Paweł Karbowiński wywołał eksplozję radości wśród kibiców Elany Toruń, strzelając gola w 13. minucie meczu.

Zespół Sportisu Łochowo otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 31. minucie Adam Lotoszynski wyrównał wynik meczu.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Szymon Cwiklinski z zespołu Elany Toruń. Była to 42. minuta spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Szymon Cwiklinski z zespołu Elany Toruń i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 42. minucie. Między 82. a 89. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Elany Toruń oraz dwie drużynie przeciwnej.

Drużynie Sportisu Łochowo zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Elany Toruń.

Piłkarze Elany Toruń obejrzeli w meczu trzy żółte kartki i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna Elany Toruń nie skorzystała ze zmian. Zespół Sportisu Łochowo również nie skorzystał ze zmian.