Sportis Łochowo - WKP Włocłavia Włocławek 1-2 (1-0). 28. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W pojedynku 28. kolejki IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 21 maja, jedenastka Sportisu Łochowo przegrała z Włocłavią Włocławek 1-2 (1-0).

W  pojedynku 28. kolejki  IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 21 maja, jedenastka Sportisu Łochowo przegrała  z Włocłavią Włocławek  1-2 (1-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Zespół Włocłavii Włocławek wygrał aż sześć razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Oleksandr Ovsiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sportisu Łochowo , zdobywając bramkę w 30. minucie starcia.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Sportisu Łochowo.

Piłkarze Włocłavii Włocławek w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Kamil Kuropatwinski.

W 82. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Kamil Kuropatwinski z Włocłavii Włocławek. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartkami zostali ukarani Mariusz Miłek, Dawid Zaborowski z jedenastki Włocłavii Włocławek.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-2.

Arbiter nie ukarał zawodników Sportisu Łochowo żadną kartką, natomiast piłkarzom Włocłavii Włocławek przyznał dwie żółte.

Drużyna Sportisu Łochowo nie skorzystała ze zmian. Zespół Włocłavii Włocławek również nie skorzystał ze zmian.