Sparta Brodnica - SLKS Start Pruszcz 3-1 (0-0). 27. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W starciu 27. kolejki IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 14 maja, zespół Spartej Brodnicy zwyciężył ze Startem Pruszcz 3-1 (0-0).

W  starciu 27. kolejki  IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 14 maja, zespół Spartej Brodnicy zwyciężył  ze Startem Pruszcz  3-1 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Spartej Brodnicy wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Spartej Brodnicy nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 13. minucie bramkę zdobył Krystian Janczak.

Drużyna Startu Pruszcz ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Spartej Brodnicy, strzelając kolejnego gola. W 34. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Kamil Piskorski.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Spartej Brodnicy w 56. minucie spotkania, gdy Marcin Rupiński zdobył trzecią bramkę. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Krystian Janczak z jedenastki Spartej Brodnicy.

Piłkarze Startu Pruszcz odpowiedzieli strzeleniem gola. W 72. minucie bramkę pocieszenia zdobył Olaf Wojtowicz.

Między 78. a 85. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Spartej Brodnicy i jedną drużynie przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Spartej Brodnicy, a piłkarzom Startu Pruszcz pokazał jedną.

Zespół Spartej Brodnicy nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Startu Pruszcz także nie skorzystała ze zmian.