RKS Lech Rypin - Sportis Łochowo 2-3 (0-0). 27. kolejka IV ligi kuj.- pom.

14 maja odbyło się starcie 27. kolejki IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Lech Rypinu i Sportisu Łochowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sportisu Łochowo 3-2.

14 maja  odbyło się starcie  27. kolejki  IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Lech Rypinu  i Sportisu Łochowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sportisu Łochowo 3-2.

Od pierwszych minut jedenastka Sportisu Łochowo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Lech Rypinu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu piłkarze Sportisu Łochowo nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 23. minucie bramkę zdobył Michał Kalita.

Zawodnicy Lech Rypinu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 34. minucie Martyn Tredewicz wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lech Rypinu w 54. minucie spotkania, gdy Paweł Lewandowski strzelił drugiego gola.

W 66. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Michał Kalita ze Sportisu Łochowo.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Sportisu Łochowo przyniosły efekt bramkowy. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Mateusz Zbiranek.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Sportis Łochowo: Tomaszowi Niemytowi w 86. i Mateuszowi Zbirankowi w 90. minucie. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-3.

Sędzia nie ukarał zawodników Lech Rypinu żadną kartką, natomiast piłkarzom Sportisu Łochowo przyznał dwie żółte.

Drużyna Lech Rypinu nie skorzystała ze zmian. Zespół Sportisu Łochowo również nie skorzystał ze zmian.