Noteć Łabiszyn - Pol-Osteg Pomorzanin 0-0. 1. kolejka IV ligi kuj.- pom.

6 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Noteci Łabiszyn i Pol-Ostega Pomorzanin. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

6 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Noteci Łabiszyn  i Pol-Ostega Pomorzanin. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie obejrzał Maksymilian Tews z Noteci Łabiszyn. Była to 13. minuta pojedynku.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Pol-Osteg Pomorzanin: Mykycie Khadzhynovowi w 56. i Radoslawowi Mikowi w 67. minucie.

Piłkarze Noteci Łabiszyn otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół Noteci Łabiszyn nie skorzystał ze zmian. Drużyna Pol-Ostega Pomorzanin także nie skorzystała ze zmian.