LKS Pogoń Mogilno - MLKS Unia Gniewkowo 1-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W pojedynku 28. kolejki IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 21 maja, drużyna Pogoń Mogilno zremisowała z Unią Gniewkowo 1-1 (0-0).

W  pojedynku 28. kolejki  IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 21 maja, drużyna Pogoń Mogilno zremisowała  z Unią Gniewkowo  1-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Pogoń Mogilno wygrała dwa razy, zremisowała cztery, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Bartłomiejowi Delekcie z jedenastki Pogoń Mogilno. Była to 11. minuta spotkania.

W pierwszych minutach meczu to piłkarze Pogoń Mogilno otworzyli wynik. W 13. minucie Tomasz Prejs dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Drużyna Unii Gniewkowo wyrównała wynik meczu. W 56. minucie wynik ustalił Lukasz Ciegotura.

W doliczonym czasie gry kartkę obejrzał Jacek Wojciechowski z Pogoń Mogilno. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Sędzia nie ukarał zawodników Unii Gniewkowo żadną kartką, natomiast piłkarzom Pogoń Mogilno przyznał dwie żółte.

Jedenastka Pogoń Mogilno nie skorzystała ze zmian. Zespół Unii Gniewkowo również nie skorzystał ze zmian.