LKS Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 2-0 (0-0). 34. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W spotkaniu 34. kolejki IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 26 czerwca, zespół Pogoń Mogilno zwyciężył z Cuiavią Inowrocław 2-0 (0-0).

W  spotkaniu 34. kolejki  IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 26 czerwca, zespół Pogoń Mogilno zwyciężył  z Cuiavią Inowrocław  2-0 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów drużyna Cuiavii Inowrocław wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 11. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Mateusza Brzóstowskiego z Cuiavii Inowrocław, a w 24. minucie Tomasza Prejsa z drużyny przeciwnej.

Mateusz Brzóstowski z Cuiavii Inowrocław w 34. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 11. minucie. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Wysiłki podejmowane przez zespół Pogoń Mogilno w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie bramkę zdobył Antoni Krajnyk.

Wiktor Mrówczyński wywołał eksplozję radości wśród kibiców Pogoń Mogilno, strzelając kolejnego gola w 65. minucie starcia. Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku sędzia ukarał żółtą kartką Filipa Loksa, piłkarza Pogoń Mogilno.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

Drużyna Pogoń Mogilno nie skorzystała ze zmian. Zespół Cuiavii Inowrocław także nie skorzystał ze zmian.