Kujawianka Izbica Kujawska - RKS Lech Rypin 4-0 (0-0). 28. kolejka IV ligi kuj.- pom.

19 maja odbyło się starcie 28. kolejki IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Kujawianki Izbica i Lech Rypinu. Mecz zakończył się zwycięstwem Kujawianki Izbica 4-0.

19 maja  odbyło się starcie  28. kolejki  IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Kujawianki Izbica  i Lech Rypinu. Mecz zakończył się zwycięstwem Kujawianki Izbica 4-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 14 razy. Zespół Kujawianki Izbica wygrał aż osiem razy, zremisował trzy, a przegrał tylko trzy.

Od pierwszych minut zespół Lech Rypinu zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Kujawianki Izbica była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Kujawianki Izbica w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Antas.

W 64. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Sebastian Antas z Kujawianki Izbica. Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Radosławowi Rybce z zespołu Lech Rypinu. Była to 71. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kujawianki Izbica w 77. minucie spotkania, gdy Lukasz Galanciak zdobył trzecią bramkę.

Arkadiusz Widelski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Kujawianki Izbica, strzelając kolejnego gola w 85. minucie pojedynku. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 4-0.

Sędzia nie ukarał zawodników Kujawianki Izbica żadną kartką, natomiast piłkarzom Lech Rypinu przyznał jedną żółtą.

Zespół Kujawianki Izbica nie skorzystał ze zmian. Drużyna Lech Rypinu także nie skorzystała ze zmian.