Kujawianka Izbica Kujawska - RKS Lech Rypin 1-4 (0-0). 1. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W starciu 1. kolejki IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Kujawianki Izbica przegrał z Lech Rypinem 1-4 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Kujawianki Izbica przegrał  z Lech Rypinem  1-4 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 15 razy. Jedenastka Kujawianki Izbica wygrała aż osiem razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko cztery.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Kujawianki Izbica otworzyli wynik. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Robert Kowalczyk.

W 23. minucie kartkę otrzymał Krystian Sobieraj z Kujawianki Izbica.

Jedenastka Lech Rypinu wyrównała wynik meczu. W 34. minucie Lukasz Dormowicz wyrównał wynik meczu.

Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Maciej Rojewski, zawodnik Kujawianki Izbica. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Martyn Tredewicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Lech Rypinu, zdobywając kolejną bramkę w 56. minucie pojedynku.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 65. minucie Lukasz Dormowicz ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 1-3.

W 72. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Lukasz Dormowicz z Lech Rypinu. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-4.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Lech Rypinu żadną kartką, natomiast zawodnikom Kujawianki Izbica pokazał dwie żółte.

Drużyna Kujawianki Izbica nie skorzystała ze zmian. Zespół Lech Rypinu także nie skorzystał ze zmian.