KS Unia Solec Kujawski - WKP Włocłavia Włocławek 2-1 (0-0). IV liga kuj.- pom.

29 czerwca odbyło się spotkanie IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Unii Solec Kujawski i Włocłavii Włocławek. Starcie zakończyło się zwycięstwem Unii Solec Kujawski 2-1.

29 czerwca  odbyło się spotkanie   IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Unii Solec Kujawski  i Włocłavii Włocławek. Starcie zakończyło się zwycięstwem Unii Solec Kujawski 2-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Drużyna Unii Solec Kujawski wygrała aż pięć razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko trzy.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy Unii Solec Kujawski otworzyli wynik. W 13. minucie Sebastian Pacek dał prowadzenie swojej jedenastce.

Między 23. a 42. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Włocłavii Włocławek i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 51. minucie arbiter pokazał kartkę Szymonowi Babiarzowi z Unii Solec Kujawski.

Zespół Unii Solec Kujawski długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 60 minut, jednak drużyna Włocłavii Włocławek doprowadziła do remisu. Gola strzelił Mariusz Miłek. W 77. minucie sędzia pokazał kartkę Krzysztofowi Szalowi, piłkarzowi Unii Solec Kujawski.

Zawodnicy Unii Solec Kujawski szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku wynik ustalił Maciej Słupecki.

Od 82. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Unii Solec Kujawski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-1.

Piłkarze Unii Solec Kujawski obejrzeli w meczu siedem żółtych kartek, a ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Unii Solec Kujawski nie skorzystała ze zmian. Drużyna Włocłavii Włocławek także nie skorzystała ze zmian.