KS Unia Solec Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 7-0 (0-0). 27. kolejka IV ligi kuj.- pom.

14 maja odbył się mecz 27. kolejki IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Unii Solec Kujawski i Orląt Aleksandrów. Starcie zakończyło się zwycięstwem Unii Solec Kujawski 7-0.

14 maja  odbył się mecz  27. kolejki  IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Unii Solec Kujawski  i Orląt Aleksandrów. Starcie zakończyło się zwycięstwem Unii Solec Kujawski 7-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Jedenastka Unii Solec Kujawski wygrała aż sześć razy, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Unii Solec Kujawski w trzeciej minucie spotkania, gdy Grzegorz Adamski zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka Orląt Aleksandrów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Unii Solec Kujawski, strzelając kolejnego gola. W czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Babiarz.

W 11. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Grzegorz Adamski z Unii Solec Kujawski.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 25. minucie Grzegorz Adamski hat-tricka ustrzelił zmieniając wynik na 4-0.

Vyacheslav Ryabov wywołał eksplozję radości wśród kibiców Unii Solec Kujawski, strzelając kolejnego gola w 34. minucie pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drużyna Unii Solec Kujawski nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Orląt Aleksandrów również nie skorzystała ze zmian.