KS Chełminianka Chełmno - Lider Włocławek 5-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół Chełminianki Chełmno wysoko wygrał z Liderem Włocławek 5-1 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 14 sierpnia, zespół Chełminianki Chełmno wysoko wygrał  z Liderem Włocławek  5-1 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna Lidera Włocławek wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze Lidera Włocławek nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 11. minucie Tomasz Szablewski dał prowadzenie swojej drużynie.

Zawodnicy Chełminianki Chełmno nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Nowak.

W 25. minucie kartką został ukarany Mateusz Kijewski, piłkarz Chełminianki Chełmno. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Sędzia nie ukarał zawodników Lidera Włocławek żadną kartką, natomiast piłkarzom Chełminianki Chełmno pokazał jedną żółtą.

Jedenastka Chełminianki Chełmno nie skorzystała ze zmian. Zespół Lidera Włocławek również nie skorzystał ze zmian.