Cuiavia Inowrocław - SLKS Start Pruszcz 2-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi kuj.- pom.

6 sierpnia odbyło się starcie 1. kolejki IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Cuiavii Inowrocław i Startu Pruszcz. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cuiavii Inowrocław 2-1.

6 sierpnia  odbyło się starcie  1. kolejki  IV ligi kuj.- pom. pomiędzy drużynami Cuiavii Inowrocław  i Startu Pruszcz. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Cuiavii Inowrocław 2-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Cuiavii Inowrocław wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kacpra Maciejewskiego z Cuiavii Inowrocław, a w 34. minucie Wojciecha Lewandowskiego z drużyny przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na początku drugiej połowy to zawodnicy Startu Pruszcz otworzyli wynik. W 55. minucie bramkę zdobył Michal Iglinski.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Start Pruszcz: Marcinowi Gacy w 62. i Piotrowi Wojcikowi w 67. minucie.

Drużyna Cuiavii Inowrocław otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na 13 minut przed zakończeniem meczu na listę strzelców wpisał się Ariel Jastrzembski.

Ariel Jastrzembski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Cuiavii Inowrocław, zdobywając kolejną bramkę w 88. minucie pojedynku. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-1.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Cuiavii Inowrocław, a zawodnikom Startu Pruszcz pokazał trzy.

Zespół Cuiavii Inowrocław nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Startu Pruszcz także nie skorzystała ze zmian.