Cuiavia Inowrocław - Notecianka Pakość 2-2 (0-0). 27. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W meczu 27. kolejki IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 15 maja, zespół Cuiavii Inowrocław zremisował z Notecianką Pakość 2-2 (0-0).

W  meczu 27. kolejki  IV ligi kuj.- pom., który rozegrany został 15 maja, zespół Cuiavii Inowrocław zremisował  z Notecianką Pakość  2-2 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 spotkań drużyna Notecianki Pakość wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie żółtą kartkę dostał Mateusz Brzóstowski, zawodnik Cuiavii Inowrocław.

Kacper Mozgawa wywołał eksplozję radości wśród kibiców Notecianki Pakość, zdobywając bramkę w 22. minucie spotkania. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy żółtą kartkę obejrzał Kacper Maciejewski z Cuiavii Inowrocław.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 54. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Radosław Wójcik osłabiając tym samym zespół Notecianki Pakość. Jedyną żółtą kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Dawidowi Jastrzębskiemu z drużyny Cuiavii Inowrocław. Była to 62. minuta pojedynku.

Zespół Cuiavii Inowrocław ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Notecianki Pakość, strzelając kolejnego gola. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy Kacper Mozgawa po raz drugi pokonał bramkarza zmieniając wynik na 0-2.

Sędzia pokazał jedną czerwoną kartkę piłkarzom Notecianki Pakość, natomiast zawodnikom Cuiavii Inowrocław przyznał trzy żółte.

Zespół Cuiavii Inowrocław nie skorzystał ze zmian. Drużyna Notecianki Pakość także nie skorzystała ze zmian.