BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 1-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi kuj.- pom.

W spotkaniu 28. kolejki IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka BKS-u Bydgoszcz zremisowała z Cuiavią Inowrocław 1-1 (0-0).

W  spotkaniu 28. kolejki  IV ligi kuj.- pom., które rozegrane zostało 21 maja, jedenastka BKS-u Bydgoszcz zremisowała  z Cuiavią Inowrocław  1-1 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem starć jedenastka Cuiavii Inowrocław wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W trzeciej minucie do własnej bramki trafił zawodnik Cuiavii Inowrocław Patryk Kozłowski.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 51. minucie kartkę dostał Dominik Woźniak z Cuiavii Inowrocław.

Zespół Cuiavii Inowrocław otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Wiktor Majchrzak.

Między 61. a 87. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom BKS-u Bydgoszcz i dwie drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Piłkarze BKS-u Bydgoszcz obejrzeli w meczu cztery żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Drużyna BKS-u Bydgoszcz nie skorzystała ze zmian. Zespół Cuiavii Inowrocław również nie skorzystał ze zmian.