Sokół Jerzmanowa - Granit Roztoka 3-5 (2-2). 1. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi dolnośl. (z), które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna Sokoła Jerzmanowa przegrała z Granitem Roztoka 3-5 (2-2).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi dolnośl. (z), które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna Sokoła Jerzmanowa przegrała  z Granitem Roztoka  3-5 (2-2).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Granitu Roztoka.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tuż po rozpoczęciu meczu zespół Sokoła Jerzmanowa trafił do bramki rywala. W trzeciej minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Wozniak.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sokoła Jerzmanowa w piątej minucie spotkania, gdy Paweł Węgrzyn strzelił drugiego gola. W ósmej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania arbiter przyznał kartkę Adrianowi Wozniakowi z Sokoła Jerzmanowa.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 27. minucie bramkę kontaktową zdobył Przemyslaw Grosiak.

Zespół Sokoła Jerzmanowa krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko trzy minuty, ponieważ jedenastka Granitu Roztoka doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Przemyslaw Piec. W 42. minucie sędzia ukarał kartką Wojciecha Kulasę, zawodnika Granitu Roztoka.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W 48. minucie Jakub Pospiszyl dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół Sokoła Jerzmanowa ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Granitu Roztoka, zdobywając kolejną bramkę. W 54. minucie zmusił do kapitulacji bramkarza Damian Danaj.

Grzegorz Mieliwodzki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Granitu Roztoka, strzelając kolejnego gola w 74. minucie pojedynku.

Piłkarze Sokoła Jerzmanowa szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 81. minucie wynik ustalił Kamil Chwalczynski.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-5.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Sokoła Jerzmanowa nie skorzystała ze zmian. Zespół Granitu Roztoka także nie skorzystał ze zmian.