Polonia Środa Śląska - Apis Jędrzychowice 2-3 (1-1). 1. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

W meczu 1. kolejki IV ligi dolnośl. (z), który rozegrany został 13 sierpnia, jedenastka Polonii Środa Śląska przegrała z Apis-em Jędrzychowice 2-3 (1-1).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi dolnośl. (z), który rozegrany został 13 sierpnia, jedenastka Polonii Środa Śląska przegrała  z Apis-em Jędrzychowice  2-3 (1-1).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Apis-u Jędrzychowice.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu zespół Polonii Środa Śląska pokazał swoją wyższość. Już w pierwszych sekundach spotkania bramkę zdobył Jakub Bilinski.

W 14. minucie arbiter przyznał kartkę Pawelowi Rudnickiemu z drużyny Polonii Środa Śląska.

Zawodnicy Apis-u Jędrzychowice nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na dziewięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Maciej Urbanski.

W 38. minucie sędzia pokazał kartkę Maciejowi Machowskiemu, piłkarzowi Apis-u Jędrzychowice. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Apis Jędrzychowice: Pawelowi Woznemu w 50. i Pawelowi Mockali w 56. minucie.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Apis-u Jędrzychowice przyniosły efekt bramkowy. W 67. minucie Maciej Gargas dał prowadzenie swojej drużynie.

Na 10 minut przed zakończeniem spotkania kartkę obejrzał Bartosz Kozak z Polonii Środa Śląska.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Apis-u Jędrzychowice w 84. minucie spotkania, gdy Daniel Piechno zdobył trzecią bramkę.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 90. minucie wynik ustalił Bartosz Skora.

W tej samej minucie arbiter ukarał kartką Macieja Gargasa, piłkarza Apis-u Jędrzychowice. Zespołowi Polonii Środa Śląska zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Apis-u Jędrzychowice.

Zawodnicy Polonii Środa Śląska otrzymali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Zespół Polonii Środa Śląska nie skorzystał ze zmian. Drużyna Apis-u Jędrzychowice również nie skorzystała ze zmian.