MKS Karkonosze Jelenia Góra - Bobrzanie Bolesławiec 5-1 (2-1). 1. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

W starciu 1. kolejki IV ligi dolnośl. (z), które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Karkonoszy J. Góra wysoko wygrał z Bolesławcem 5-1 (2-1).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi dolnośl. (z), które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Karkonoszy J. Góra wysoko wygrał  z Bolesławcem  5-1 (2-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Karkonoszy J. Góra wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W czwartej minucie Mateusz Jaros dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Karkonoszy J. Góra w 28. minucie spotkania, gdy Domonik Radziemski strzelił drugiego gola.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Michal Kapusz.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Zespół Bolesławca ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Karkonoszy J. Góra, zdobywając kolejną bramkę. Tuż po gwizdku sędziego oznaczającego drugą połowę meczu wynik na 3-1 podwyższył Patryk Bębenek.

W 62. minucie arbiter pokazał kartkę Michalowi Kapuszowi, zawodnikowi Bolesławca.

Domonik Radziemski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Karkonoszy J. Góra, strzelając kolejnego gola w 80. minucie meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Karkonoszy J. Góra w 82. minucie spotkania, gdy Kamil Juszczyk zdobył piątą bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania sędzia pokazał kartkę Jakubowi Kwoczce z Bolesławca.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 5-1.

Arbiter nie ukarał zawodników Karkonoszy J. Góra żadną kartką, natomiast piłkarzom Bolesławca przyznał dwie żółte.

Zespół Karkonoszy J. Góra nie skorzystał ze zmian. Drużyna Bolesławca także nie skorzystała ze zmian.