Miejski Klub Sportowy Odra Ścinawa - GKS Sparta Rudna 5-4 (0-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

22 maja odbyło się starcie 28. kolejki IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Odry Ścinawej i Sparty Rudnej. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Odry Ścinawej 5-4.

22 maja  odbyło się starcie  28. kolejki  IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Odry Ścinawej  i Sparty Rudnej. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Odry Ścinawej 5-4.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka Odry Ścinawej wygrała aż pięć razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Sparty Rudnej otworzyli wynik. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Osiadły.

W 19. minucie kartką został ukarany Daniel Walasek, zawodnik Sparty Rudnej.

Piłkarze Odry Ścinawej szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 21. minucie gola wyrównującego strzelił Damian Cichuta.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Odry Ścinawej w 29. minucie spotkania, gdy Wojciech Konefał zdobył drugą bramkę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-1.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Odry Ścinawej żadną kartką, natomiast zawodnikom Sparty Rudnej pokazał jedną żółtą.

Zespół Odry Ścinawej nie skorzystał ze zmian. Drużyna Sparty Rudnej również nie skorzystała ze zmian.