Leśnik Osiecznica - ZKS Górnik Złotoryja 2-0 (0-0). 27. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

14 maja odbył się mecz 27. kolejki IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Leśnika Osiecznica i Górnika Złotoryja. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Leśnika Osiecznica 2-0.

14 maja  odbył się mecz  27. kolejki  IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Leśnika Osiecznica  i Górnika Złotoryja. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Leśnika Osiecznica 2-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Leśnika Osiecznica wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W pierwszych minutach starcia kartkę obejrzał Dawid Kufel z Górnika Złotoryja.

W 51. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Kacpra Pitka z Leśnika Osiecznica, a w 75. minucie Oliwera Janczaka z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Leśnika Osiecznica w 82. minucie spotkania, gdy Lukasz Rudyk strzelił pierwszego gola.

Bohdan Bozhenko wywołał eksplozję radości wśród kibiców Leśnika Osiecznica, zdobywając kolejną bramkę w 89. minucie meczu. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Leśnik Osiecznica: Bohdanowi Bozhence w 89. i Michalowi Bisowi w 90. minucie.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Leśnika Osiecznica, natomiast piłkarzom Górnika Złotoryja przyznał dwie.

Zespół Leśnika Osiecznica nie skorzystał ze zmian. Drużyna Górnika Złotoryja również nie skorzystała ze zmian.