KS Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice 0-2 (0-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

22 maja odbył się pojedynek 28. kolejki IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Stal Chocianów i Apis-u Jędrzychowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Apis-u Jędrzychowice 2-0.

22 maja  odbył się pojedynek  28. kolejki  IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Stal Chocianów  i Apis-u Jędrzychowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Apis-u Jędrzychowice 2-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Zespół Apis-u Jędrzychowice wygrał aż 10 razy, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Apis-u Jędrzychowice zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Stal Chocianów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Maciejowi Liszce z Apis-u Jędrzychowice. Była to 29. minuta starcia.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszych minutach drugiej połowy bramkę zdobył Erwin Bystryk.

W 60. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Maciej Machowski osłabiając tym samym zespół Apis-u Jędrzychowice. W tej samej minucie żółtą kartkę otrzymał Erwin Bystryk z drużyny Apis-u Jędrzychowice. W tej samej minucie sędzia wyrzucił z boiska Adama Tomaszewskiego ze Stal Chocianów.

Między 83. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Stal Chocianów i jedną drużynie przeciwnej.

Zespół Stal Chocianów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Apis-u Jędrzychowice, strzelając kolejnego gola. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Michal Rachanski.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2.

Piłkarze Stal Chocianów dostali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy trzy żółte i jedną czerwoną.

Zespół Stal Chocianów nie skorzystał ze zmian. Drużyna Apis-u Jędrzychowice także nie skorzystała ze zmian.