Klub Sportowy Iskra Kochlice - KS Jaworzanka 1946 Jawor 3-0 (3-0). 1. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

13 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Iskry Kochlice i Jaworzanki Jawor. Mecz zakończył się zwycięstwem Iskry Kochlice 3-0.

13 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Iskry Kochlice  i Jaworzanki Jawor. Mecz zakończył się zwycięstwem Iskry Kochlice 3-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Iskry Kochlice.

Od pierwszych minut zespół Jaworzanki Jawor zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Iskry Kochlice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Iskry Kochlice w 25. minucie spotkania, gdy Dawid Stachowiak strzelił pierwszego gola.

W 33. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Dawid Stachowiak z Iskry Kochlice.

Dawid Stachowiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Iskry Kochlice, strzelając kolejnego gola w 36. minucie spotkania. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0.

Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Yehorowi Sukhomlynovowi z drużyny Jaworzanki Jawor. Była to 77. minuta starcia.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Iskry Kochlice żadną kartką, natomiast zawodnikom Jaworzanki Jawor przyznał jedną żółtą.

Jedenastka Iskry Kochlice nie skorzystała ze zmian. Drużyna Jaworzanki Jawor również nie skorzystała ze zmian.