Chrobry II Głogów - Leśnik Osiecznica 7-1 (0-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

21 maja odbył się pojedynek 28. kolejki IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Chrobry II Głogów i Leśnika Osiecznica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chrobry II Głogów 7-1.

21 maja  odbył się pojedynek  28. kolejki  IV ligi dolnośl. (z) pomiędzy drużynami Chrobry II Głogów  i Leśnika Osiecznica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Chrobry II Głogów 7-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Chrobry II Głogów wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Chrobry II Głogów w piątej minucie spotkania, gdy Miłosz Jóźwiak zdobył pierwszą bramkę.

W siódmej minucie kartkę dostał Maksym Iwanowicz, piłkarz Chrobry II Głogów.

Drużyna Leśnika Osiecznica ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Chrobry II Głogów, strzelając kolejnego gola. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy Miłosz Jóźwiak ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 2-0.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 34. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Adrian Marciniak.

Miłosz Jandziak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Chrobry II Głogów, zdobywając kolejną bramkę w 36. minucie meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 4-0.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Chrobry II Głogów w 59. minucie spotkania, gdy Eryk Pieczarka strzelił piątego gola.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Leśnika Osiecznica żadną kartką, natomiast zawodnikom Chrobry II Głogów pokazał jedną żółtą.

Zespół Chrobry II Głogów nie skorzystał ze zmian. Drużyna Leśnika Osiecznica również nie skorzystała ze zmian.