BPSKS Kaczawa Bieniowice - GKS Prochowiczanka Prochowice 1-1 (0-1). 28. kolejka IV ligi dolnośl. (z)

W pojedynku 28. kolejki IV ligi dolnośl. (z), który rozegrany został 21 maja, drużyna Kaczawej Bieniowice zremisowała z Prochowiczanką P. 1-1 (0-1).

W  pojedynku 28. kolejki  IV ligi dolnośl. (z), który rozegrany został 21 maja, drużyna Kaczawej Bieniowice zremisowała  z Prochowiczanką P.  1-1 (0-1).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Prochowiczanki P. wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Po kwadransie gry kartką został ukarany Damian Miska, piłkarz Prochowiczanki P..

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Prochowiczanki P. w 27. minucie spotkania, gdy Patryk Dlugosz zdobył pierwszą bramkę. W 28. minucie kartkę dostał Damian Pulikowski z drużyny Kaczawej Bieniowice.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Prochowiczanki P..

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Kaczawa Bieniowice: Karolowi Nikodemowi w 72. i Damianowi Domagale w 74. minucie.

Jedenastka Kaczawej Bieniowice nie zraziła się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Na 12 minut przed zakończeniem meczu wynik ustalił Damian Pulikowski.

W 90. minucie arbiter ukarał kartkami Dawida Sliwinskiego, Krzysztofa Karpowicza z Kaczawej Bieniowice oraz Macieja Malka z drużyny Prochowiczanki P.. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Kaczawej Bieniowice, natomiast w drugiej cztery. Zawodnicy Prochowiczanki P. otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dostali tyle samo.

Jedenastka Kaczawej Bieniowice nie skorzystała ze zmian. Zespół Prochowiczanki P. również nie skorzystał ze zmian.