WKS Wierzbice - GKS Mirków/Długołęka 2-3 (0-2). 27. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W pojedynku 27. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 15 maja, drużyna WKS-u Wierzbice przegrała z GKS-em Mirków/Długołęka 2-3 (0-2).

W  pojedynku 27. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 15 maja, drużyna WKS-u Wierzbice przegrała  z GKS-em Mirków/Długołęka  2-3 (0-2).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna GKS-u Mirków/Długołęka wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy GKS-u Mirków/Długołęka w 15. minucie spotkania, gdy Przemyslaw Ujas strzelił pierwszego gola.

W 30. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Lukasza Denekę z GKS-u Mirków/Długołęka, a w 36. minucie Jakuba Ciurkota z drużyny przeciwnej.

Kamil Mazurkiewicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców GKS-u Mirków/Długołęka, zdobywając kolejną bramkę w 38. minucie starcia. W 45. minucie żółtą kartkę dostał Dominik Kuboń z drużyny WKS-u Wierzbice.

W 58. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kamila Sosnę z WKS-u Wierzbice, a w 69. minucie Kamila Szewczyka z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy WKS-u Wierzbice w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. Na osiem minut przed zakończeniem spotkania na listę strzelców wpisał się Grzegorz Mazurek.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 90. minucie Grzegorz Mazurek ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 2-3.

W tej samej minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Kamil Sosna, osłabiając zespół WKS-u Wierzbice. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 58. minucie.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W 90. minucie Michal Lysiak dał prowadzenie swojej drużynie.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-3.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom WKS-u Wierzbice, a zawodnikom GKS-u Mirków/Długołęka przyznał dwie żółte.

Zespół WKS-u Wierzbice nie skorzystał ze zmian. Drużyna GKS-u Mirków/Długołęka także nie skorzystała ze zmian.