TSSR Polonia Trzebnica - MKS Pogoń Oleśnica 4-2 (0-0). 28. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W pojedynku 28. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 21 maja, zespół Polonii Trzebnica zwyciężył z Pogoń Oleśnica 4-2 (0-0).

W  pojedynku 28. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 21 maja, zespół Polonii Trzebnica zwyciężył  z Pogoń Oleśnica  4-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Polonii Trzebnica wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 16. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Pogoń Oleśnica i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Polonia Trzebnica: Łukaszowi Kotowi w 51. i Michalowi Tylkiemu w 61. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Polonii Trzebnica w 71. minucie spotkania, gdy Grzegorz Rajter strzelił pierwszego gola. Na kwadrans przed zakończeniem starcia kartkę dostał Patryk Maciolek, piłkarz Polonii Trzebnica.

Jedenastka Pogoń Oleśnica wyrównała wynik meczu. W 85. minucie Adrian Miodek wyrównał wynik meczu.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Pogoń Oleśnica przyniosły efekt bramkowy. W 87. minucie na listę strzelców wpisał się Rafal Burzynski.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Bramkę na 2-2 zdobył ponownie na dwie minuty przed zakończeniem meczu Grzegorz Rajter.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 90. minucie Grzegorz Rajter hat-tricka ustrzelił zmieniając wynik na 3-2.

W tej samej minucie kartkę dostał Mateusz Jendryca z jedenastki Pogoń Oleśnica.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom Polonii Trzebnica, a w drugiej trzy. Piłkarze Pogoń Oleśnica otrzymali w pierwszej połowie trzy żółte kartki, natomiast w drugiej dwie mniej.

Drużyna Polonii Trzebnica nie skorzystała ze zmian. Zespół Pogoń Oleśnica również nie skorzystał ze zmian.