Orzeł Ząbkowice Śląskie - LKS Sokół Marcinkowice 3-3 (0-0). 1. kolejka IV ligi dolnośl.(ws)

W pojedynku 1. kolejki IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Orła Ząbkowice Śl. zremisowała z Sokołem Marcinkowice 3-3 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi dolnośl.(ws), który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Orła Ząbkowice Śl. zremisowała  z Sokołem Marcinkowice  3-3 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 starć drużyna Sokoła Marcinkowice wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Olehowi Spirovowi z Sokoła Marcinkowice. Była to trzecia minuta spotkania.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 51. minucie arbiter pokazał kartkę Pawelowi Witsance, zawodnikowi Orła Ząbkowice Śl..

Nagle piłkarze Orła Ząbkowice Śl. nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 63. minucie bramkę zdobył Igor Wargin.

Kilka chwil później okazało się, że wysiłki podejmowane przez zespół Sokoła Marcinkowice w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 73. minucie bramkę wyrównującą zdobył Krzysztof Bialik.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Sokół Marcinkowice: Adrianowi Pytlikowi w 76. i Filipowi Jankowskiemu w 79. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Orła Ząbkowice Śl. w 82. minucie spotkania, gdy Yevhenii Belych strzelił drugiego gola.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia na listę strzelców wpisał się Michal Laski.

Piłkarze Sokoła Marcinkowice szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 89. minucie kontaktowego gola dla drużyny Sokoła Marcinkowice strzelił Adrian Pytlik.

Adrian Pytlik wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sokoła Marcinkowice, zdobywając kolejną bramkę w 90. minucie spotkania. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-3.

Zawodnicy Orła Ząbkowice Śl. otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka Orła Ząbkowice Śl. nie skorzystała ze zmian. Zespół Sokoła Marcinkowice także nie skorzystał ze zmian.